top of page
miru 2.jpg

Hodíme se k sobě?

  1. Autenticita a osobní přístup: Věřím v budování hlubokých, smysluplných vztahů, kde se můžete cítit otevřeně a bez obav sdílet vaše nejhlubší myšlenky. Můj přístup pomáhá klientům navigovat a transformovat cestu  s empatií a porozuměním, což je základ mého přístupu.

  2. Smysl pro nadhled a lehkost: Využívám nadhled a lehkost jako prostředky k rozptýlení napětí a otevření nových perspektiv.  Pomáhám vám tak vytvářet pozitivní a produktivní tvůrčí prostředí, soustředěné a napojené na vás a vaše myšlení.

  3. Růst a vzdělávání: Neustále se vzdělávám u těch nejlepších lídrů a světové uznávaných koučů, investuji do špičkových vzdělávacích programů, abych vám přinášela ty nejlepší metody a nástroje a poznatky, které vám mohu nabídnout, abyste dosáhli vynikajících výsledků a překonali osobní i profesionální výzvy a rezistence.

  4. Přístup založený na výsledcích: Provokoji k vás k myšlení, kde hranice nemožného se stávají možné. Moje "myšlení vítěze" a strategický přístup vede k viditelným a trvalým změnám ve vašem podnikání a osobním životě.

  5. Adaptabilita a přijetí změny: Změna je pro mě příležitostí, nikoli překážkou. Učím své klienty, jak se adaptovat na nejistoty a proměnlivé podmínky s odvahou. Má osobní schopnost rychle se přizpůsobit a vyvíjet strategické plány vám pomůže překonat strach a postavit se tváří v tvář novým výzvám.

Věřím, že společně můžeme dosáhnout výjimečných výsledků a transformovat vaše podnikání i osobní život. Těším se na možnost spolupracovat s vámi.

miru 3.jpg

Můj
příběh

Můžete mi také napsat svůj příběh

Stále hledám silné životní příběhy.  Pokud dáte výslovný souhlas, mohu Váš příběh zveřejnit na mém blogu. Pokud ne, ráda si nechám  váš příběh pro svou vlastní inspiraci. Těším se!

Život je plný výzev i výher

zamluvte si první konzultaci

 nezávazná on-line strategická schůzka

Phone

+420 601 565 505

Email

Connect

  • Facebook
  • LinkedIn

Life & Business & Money Coach

bottom of page