top of page
Sphere on Spiral Stairs

Mít více peněz neznamená pracovat více, ale mít schopnost více peněz přijmout

Dovolte mi představit  nejžádanější téma pro  individuálního koučování. Je o penězích,  ale nejde o peníze. Jde o vás o váš postoj k penězům. Jde o  váš velmi často toxický postoj a podvědomé rozhodování, které Vám doslova blokuje přísun peněz.  Oslovíme společně Vaše rozhodování o penězích a uvolníme vše co vám  pro finanční hojnost stojí v cestě. Výsledkem  spolupráce bude nejen pochopení Vašich mentálních limitů ale i  skutečná změna, která bude vidět na vašem kontě.  Než se pro tento program rozhodnete, odpovězte si na níže uvedené otázky, ověříte si tak skutečný přínos přímo pro Vás. 

Už jste někdy cítili, že si neumíte představit jak vydělat tolik peněz, které byste chtěli?

Už jste někdy cítili obavy před klientem, když přišel čas říci si svou cenu za služby?

Obecně je Vám nepříjemné o penězích mluvit, i když jich máte hodně nebo naopak nedostatek?

Stále vyděláváte peníze složitě, těžce, úměrně strávenému času prací?

Nedovedete si představit, že vyděláváte mnohonásobek svého dosavadního příjmu?

 

Ve skutečnosti peníze problém nejsou.Ve skutečnosti jste nepřijali pravidla pro příjem peněz. Ve skutečnosti váš vztah k penězům pramení z toxických pravidel, které jste si přinesli ze své minulosti. A možná za tím vším jsou další vaše postoje, obavy, obecná pravidla, která jste přijali a vlastní limitující přesvědčení. ​Jsem tady, abych Vám pomohla změnit postoj i způsob, jak vidíte sebe, svět kolem vás a dala vám nástroje pro trvalou hojnost.

CESTA K FINANČNÍ HOJNOSTI

Pěti měsíční program individuálního on-line, osobního koučování je cesta, která změní nejen váš bankovní účet, ale i váš život. Spojuje váš život i váš byznys a kompletně mění vaše myšlení a přesvědčení o penězích, o vaší hodnotě, o hodnotě vaší práce. Na konci naší spolupráce dojdete ke změně, která bude trvalá a doživotně změní vaši finanční situaci.

první krok pro vaši finanční svobodu začíná

 nezávazná on-line konverzace

Necítíte se na schůzku, nechte mi vzkaz

Zčněte zde

Ozvu se co nejdříve zpět

Life & Business & Money Coach

bottom of page