top of page
Black Modern Business Magazine LinkedIn Post (15).png

Vítej v Primingu své mysli

Priming je fenomén, který se začal objevovat v 90. letech. Realizovala se celá řada pokusů, aby se zjistilo, jak lidé reagují na velice drobné a nenápadné podněty. Priming je situace prodeje čerstvých květin před obchody nebo nasvícení produktů v obchodě, telpá nebo studená káva, tučný nebo netučný text. To vše ovlivňuje naše rozhodování, aniž bychom tušili, že za nás nerozhodla naše hlava. Ale Priming lze využít vámi pro vás. Tak aby podnět, který si vytvoříte ovlivnil již neúmyslně další vaše rozhodnutí.

 Priming Me!

A je zde pro Vás nový workshop. Vysvětlíme si Priming, jeho užitek a jeho vliv na vaše každodenní rozhodování. Nebudeme čarovat, ani meditovat, nebudeme dělat ani žádné jiné woodoo techniky, projdeme si účinek Primingu pro Vaši mysl a pro Váš úspěch. Dostanete typy a návody, jak se přeprogramovat na úspěch, aniž byste se museli do pocitu úspěchu a vítězství vědomě a složitě dostávat. Objevíte něco nového, co vám pomůže o kousek více rozumět sami sobě, a to snad za to stojí! Snad to bude stát i za ty peníze :)

Priming je dobrý sluha. Jak slouží Vám?

Poslední dobou se setkávám s pojmem "Priming" stále častěji, a to možná z důvodu, že čemu věnujeme pozornost, to se nám stává blízkým. Už jste někdy slyšeli o tomto termínu? Priming patří do oblasti psychologie a označuje kognitivní proces, kdy podnět z minulosti vydává náš pozdější způsob chování a myšlení, například způsob, jakým způsobem vnímáme podobné podněty později. Jedná se o automatické myšlení, které probíhá v naší mysli neúmyslně a bezděčně.

I když možná ještě nepoužíváte samotné slovo "Priming," je zjištění, že s ním přicházíte do styku denně. Dejte mi prostor vysvětlit. Například ovoce a zelenina v obchodě zabalené do papírových sáčků a uložená v dřevěné bedničce představuje podnět, který nám dává dojem, že tato zelenina a ovoce jsou kvalitnější než ta v plastových krabicích na regálu. Automaticky ve vaší mysli proběhne proces hodnocení této zeleniny jako bio, eko nebo farmářské. Priming se stal nedílnou součástí marketingu, a my všichni jsme jeho součástí, ať už si to uvědomujeme či ne, podobně jako v teplé a studené kávě, které spouští různé pocity. Také tučný tex, který jsem tady použila je priming mého článku. Já ztučnila text a vy ho považujete za důležitý, i když důležitý vůbec není, protože důležitý je si to uvědomit.

Tam, kde vidím opravdový potenciál, je v tom, jak může Priming ovlivnit vaši mysl. Pokud můžeme Priming ovlivnit zákazníka nebo klienta, proč bychom nemohli Primingem programovat sami sebe?

S tímto cílem spouštím nový workshop zaměřený na to, jak si programovat mysl tak, aby jediný podnět mohl automaticky spustit předem naprogramované myšlení v naší mysli. Tento workshop vám umožní lépe porozumět tomu, jak funguje Priming a jak ho využít pro svůj osobní rozvoj.

Těším se na setkání s vámi a věřím, že tento podnět ovlivní vaši mysl tak, že se neúmyslně a bezděčně přihlásíte na můj nový workshop. Získejte tak jedinečnou příležitost zkoumat svou vlastní mysli a objevit nové možnosti pro osobní růst.

Připojte se a společně objevíme sílu Primingu pro lepší porozumění sami sobě.

Priming Me!

On-line workshop přes ZOOM

Středa 31.1.2024

od 10 do 11 hod

990Kč

Objednat  na fakturu

Děkuji za tvůj zájem

Life & Business & Money Coach

bottom of page