top of page

Program: Srdce prodeje jsi Ty

kancelář
Koupě bytu

Speciální koučovací program pro realitní makléře 

Prodáváš nemovitosti nebo svou exklusivní službu?

Na čem je postaven úspěch tvého realitiního byznysu? Na rychlosti prodeje nemovitosti? Na kvalitě zpracování nemovitosti? Na osobní značce? Na jménu tvé domovské realitní kanceláři? Máš pravidelný přísun klientů? Jak je získáváš?  Můžeš si dovolit odjet na dovolenou a tví klienti na tebe počkají?

Úspěch makléřů je u nás měřen přes počty prodaných nemovitostí a  velikostí roční provize, ale skutečně úspěšní makléři jsou svou vlastní značkou a srdcem svého prodeje.  Na čem je postaven tvůj úspěch? Máš nějaké limitující přesvědčení, které se ti nedaří překonat? Rád(a) bys dosahoval(a) trvalého úspěchu, ale někdy nevíš, v čem je zakopaný pes? 

Nyní máš možnost prozkoumat vlastní schopnosti, ale i limity a výzvy, které tě omezují a dosáhnout výsledků, po kterých toužíš.

To je opravdová masterclass realitních profíků.

Koupi domu

Tvá příležitost vstoupit do tohoto programu

Získáš individuálního koučovací program na míru tvé současné situaci a společně na této cestě po dobu dvou měsíců uchopíme příležitost  k bezlimitnímu úspěchu a hojnosti.

Rezervuj si svou první konzultaci, na prvním strategickém setkání společně probereme možnost tvého individuálního zaměření.

Témata našeho koučovacího setkání

Tvé současné nastavení

Otevřeme téma tvého současného podnikání, tvé úspěchy, ale i limity, výzvy a vytvoříme tvůj záměr pro tvůj mimořádný úspěch

Aktivní prodej

Přirozeně nechceme prodávat aktivním způsobem, protože to sebou nese tlak na klienty a nás to dostává mimo naší komfortní zónu. Ale co kdyby tvůj aktivní prodej byl pro tebe absolutně přirozenou součástí tvého byznysu?

Tvůj skutečný potenicál

Poznat sám sebe, uvědomit si a aktivovat svůj autentický potenciál, prostor pro skutečnou tvorbu je přesně to, co přinese tvé nezaměnitelné výsledky.

Výzvy a praktikování

Jako tvůj kouč ti nebudu dávat žádné úkoly, ale budeme spolu identifikovat výzvy, které budeš překonávat, to ti skutečně umožní mimořádný růst nejen po dobu našeho programu, ale i po něm.  

Kanál hojnosti

Tvá nová verze sebe sama přitahuje tvé nové klienty. Jakou formou můžeš dát světu vědět, kdo jsi? Prozkoumáme tvůj nepřirozenější způsob tvé sebe prezentace. 

Ty jsi značka

Tvůj záměr mimořádného potenciálu, růstu,  tvorby a prezentace, to jsi Ty v tvé další verzi sebe sama, beze strachu a limitujících přesvědčení. Ty jsi srdce svého prodeje už nyní! Spolu tento tvůj absolutní potenciál objevíme.

Rezervuj si své první průzkumné 
setkání

Vstup do mého diáře a rezrevuj si svou první nezávaznou konzultaci na 30 minut. Zkusíme společně najít tvůj velký záměr pro příští 2 měsíce

Příběh k zamyšlení

„Nemohu uvěřit, že stále jsem závislý na ekonomice, po tolika letech budování svého realitního byznysu, stále mě dobíhají externí vlivy. Už nevím, jestli mám v tomto byznyse zůstat nebo odejít“, rozebíral svou situaci jeden z mých klientů.  

Chápu, budování vlastního jména, mnoho hodin práce, zdlouhavé lhůty prodeje nemovitosti, omezení poptávky, zdražování hypoték, může velmi citelně do vašeho byznysu zasáhnout. Pokud se to opakuje, může to být bolestný úder do vlastní kvality života. Každodenní plnění administrativy, servis klientů a ještě to dejte dohromady s dalšími nevýdělečnými aktivitami každého makléře a vezete se na emocionální horské dráze, s myšlenkami, zda je pro Vás tento byznys to pravé. Pak se často zdá, že nejjednodušší je od toho všeho prostě navždy odejít, doslova utéct. Stiskněte tlačítko ESCAPE a všechno navždy zmizí. Ale co potom všechny ty roky práce, budování, víkendových prohlídek, prodejů, času strávených s klienty, vzdělávání a nemalé investice? Měli byste to všechno zahodit? Věřte mi, vím jak umí být práce realitního makléře těžká navzdory velikosti provize z uzavřených obchodů. Když jsem byla před několika lety i já v této bolestné situaci, instinktivně jsem chtěla odejít zpátky do korporátního byznysu a hrát na jistotu. Hledala jsem způsob jak zůstat ve své roli a současně jsem pokukovala po pracovních nabídkách. Snažila jsem se najít odpovědi na výkyvy ve svém byznyse a zpytovala jsem všechny své chyby, kterých jsem se dopustila. Největší chybou bylo rozdělení času na prodej nemovitostí a na nábor nových klientů. Kdykoli jsem se věnovala prodejům nemovitostí, hýřila jsem energií, radostí, štěstím, ale když bylo tzv. prodáno,  ocitla jsem se v depresích a přemlouvala jsem se, že se opět pustím do terénu a budu získávat nové klienty. Zaboha se mi nedařilo dělat obě věci současně. Asi proto, že ta druhá aktivita, získávání nových klientů, bylo pro mě velmi ponižujícím doprošováním, lovením, přemlouváním. Vzhledem k tomu, že jsem neměla ještě vybudovanou silnou a stabilní klientelu, opakovala se tato období poměrně spolehlivě. Od té doby, co jsem se rozhodla, že prodej mého jména bude mou jedinou klíčovou a trvalou obchodní aktivitou, se konečně věci dali do pohybu. Už jsem nikdy neměla pochybnosti o své schopnosti role profesionálního makléře, protože jsem vždy měla dostatek klientů, se kterými jsem byla dlouhodobě a často v kontaktu. Byla to ale cesta mimo mou komfortní zónu, byl to bolestivé, ale velmi brzy to otočilo můj periodický trend prodejů na vysoce rostoucí. Vím, že to není tak jednoduché, jak je to napsané, že každý do byznysu vstupujeme s velkým talentem na něco jiného, ale pokud jste si už jednou tuto profesi vybrali, ať z jakéhokoli důvodu, je dobré se na chvíli zastavit, zhodnotit své pro a proti, moudře rozkrýt všechny příležitosti k trvalému růstu a pracovat s výzvami a limitními dogmaty, která jsou v tomto byznyse tak typická.

Dnes pracuji jako profesionální koučka a věnuji se spolupráci a koučování realitních makléřů. Mou prací je dovést váš záměr, plán, cíl nebo sen k mimořádným výsledkům. Budu k vám ale upřímná, ne u každého může dojít k takovému úspěchu, jaký nosíte v hlavě, mám i pár klientů, se kterými jsme objevili, že role realitního makléře není jejich parketa  a že existuje pro ně jiný velký záměr mimo tuto branži. Pokud je Vám příběh blízký nebo pociťujete i jiné vlastní nebo externí  limity, máte velké plány a rádi byste měli po boku někoho, kdo s Vámi touto transformací úspěšně a velmi rychle projde, jsem Vám k dispozici právě v tomto dvouměsíčním programu. Nezaručím vám bezlimitní úspěch, když vy sami nebudete chtít takového úspěchu dosáhnout. Proto, pokud Ty toužíš být srdcem svého byznysu, spoj se se mnou co nejdříve, než bude logickým východiskem  tlačítko ESCAPE.

Vaše Mirka

Life & Business & Money Coach

bottom of page