top of page

Jak mohu pomoci?

Jakýkoliv záměr, cíl, změna, sen.... Velká i malá témata, které ti přichází na mysl, mají v kouočvacích setkání šanci vyplavat na povrch. Zkus si to představit, že máš čas jen pro sebe, pro své myšlenky, které spolu můžeme objevovat, prozkoumávat. Můžeme mluvit o čemkoli budeš chtít, můžeme prozkoumat příležitosti tvého osobního nebo profesního růstu, můžeme objevit limity, které tě brzdí, můžeme pojmenovat změny, kterých chceš dosáhnout. Ale hlavně budeš mít zkušenost s individuálním koučováním, nepřenositelný zážitek, který tě může v tvé budoucnosti pozitivně ovlivnit.  

Rozhodnout se můžeš pro program 2 měsíčního nebo 3 měsíčného individuálního on-line koučování, pokud budeš chtít ve spolupráci na konci tohoto programu pokračovat, určitě se domluvíme.

Vždy do svých programů zařazuji speciální krátkodové akce, právě teď mám pro tebe dvouhodinové koučování na téma plánu na rok 2024. Také mám pro tebe speciální možnost spojit koučování s relaxačním pobytem na Venkovském Útulku, kde budeš mým hostem a zažiješ intenzivní osobní koučování v krásném prostředí hor a lázeňského městečka. 

Do svých programů jsem také nově zařadila službu Mentoringu, zaměřuji se na mentoring přirozeného prodeje dovedností. Pojďme začít ale nezávazně, prvním průzkumným telefonem a dozvíme se o sobě více.

Nebo mi zanech kontakt

a já se ozvu zpět do druhého dne

Děkuji za kontakt

Life & Business & Money Coach

bottom of page