top of page
focení

Vítejte v programu individuálního koučování pro Vaši rychlou pomoc

Dovolte mi představit  nejintenzivnější formu individuálního koučování. Spolupracuji s klienty pouze na dlouhodbé bázi, tj. 3 - 6  měsíců. To je určitě minimální období, aby jste pocítili skutečný dopad změn na Váš život i Vaše podnikání.  Je to období, kdy postupně odhalujeme příležitosti i skrytý potenciál a současně máme dostatek času přijímat výzvy, které Vás posouvají. Jenže moje zkušenost a vaše výsledky pro někoho z Vás nejsou přesně to, co rychle potřebují. Někdy jsme prostě v situaci, kdy rychlá pomoc je účinnější než dlouhodobá transformace.

Diagnostika skrytých příležitostí

Vážení podnikatelé, vím, jak těžké je řešit problémy ve svém byznysu, zejména když dochází čas, peníze a vaše trpělivost. Ale nemusíte tentokrát hledat řešení sami.

Představte si, že přichází kouč, který vám řekne: "Pomohu Vám, abychom za pět setkání odhalili, co vám skutečně brání v úspěchu. V tomto krátkém, rychlém a intenzivním programu individuálního koučování nejde o to uzavřít dlouhodobou spolupráci, ale chci Vám pomoci rychle  pochopit, co blokuje váš úspěch, kde si stojíte v cestě a společně pojmenovat změnu, která bude cestou k Vašemu vítězství"

To je právě ten druh pomoci, který nabízím. Během pěti setkání vám pomohu identifikovat, co vám brání v dosažení vašich cílů. Pomůžu vám rychle se zorientovat v příčinách vašich těžkých dnů a získat nový pohled na váš byznys, abyste se mohli co nejdříve zase nadechnout.

Pokud jste unaveni neustálým bojem, je čas vyzkoušet jiný přístup. Nečekejte, až se věci zlepší samy - udělejte první krok k pozitivní změně ještě dnes.

Zanechte mi vzkaz 

A já Vás budu do druhého dne kontaktovat

Zkuste mi přiblížit oblast, ve které cítíte zátěž

Děkuji za důvěru!

Dokonalý byznys existuje jen na papíře, v reálné světě stále čelíme výzvám a zažíváme dobré i špatné časy.

Pokud přicházejí dobré časy, je nám dovoleno slavit, užívat si trochu klidu a plánovat další perfektní růst. Když ale přijdou těžké časy, je dost složité tomu čelit, obzvlášť pokud nemáte dostatek času se z toho rychle dostat. Čím více stresu, tím méně schopnosti vidět věci z nadhledu a přijmout takou změnu, která z vašich špatných časů udělá jedinečnou příležitost ke změně.

Koučování přináší reflexi, pojmenování opakovaných vzorců chování a rozhodování, které už neslouží svému účelu, přináší pohled do Vašeho byznysu z nadhledu, přináší úlevu už tím, že můžete o všem  mluvit v nehodnotícím prostředí. Koučování Vám přináší pohled zvenku, nezaměnitelný přístup i metody, které Vás postaví na nohy. Tento program je zaměřený na hlubokou a detailní analýzu Vašich těžkých časů a na nalezení toho prvního krku, který spustí domino-efekt dalšího nezaměnitelného úspěchu a růstu:

Finance - pokud nemáte dostatek peněz - pak je potřeba se podívat na Váš systém pravidel, které vůči penězům zaujímáte. Systém rozhodování o penězích je nejčastějším slepým místem vašeho byznysu, pravidla, která se zrodila v minulosti, převzaté ceny ostatních, pravidla a cenová politika, která není vaše, systém řešení nedostatku i dostatku peněz, to jsou nejčastější příčiny opakovaného problému s penězi.

Čas - pokud často tvrdíte, že den má jen 24 hod, pokud často snídáte i obědváte kávu, pak Váš problém nevyřeší time-mangemet, často  ani prioritizace úkolů. Velmi často příčina Všeho přetížení a časové vyčerpanosti je ve skutečnosti  strach z nedostatku příjmů v budoucnosti. Tento fenomén postihuje každého podnikatele, který "jede na sebe".  Víte jaký je Váš limit růstu v tomto případě? Je to 24 hod! A pokud nemůžete dělat více, je čas se podívat na Vaši nejistotu a strach ze selhání, a také nastavit takové změny, které budou generovat dlouhodobé příjmy.

Opakované problémy - ať děláte co děláte, vrací se Vám opakovaně jeden a ten samý problém, často s lidmi v týmu, často je to také konfrontace s klienty, výkyvy v produktivitě, efektivitě, skoro jako byste stáli na místě a donekonečna řešili jeden a ten samý problém. Velmi často je příčinou oddalování přijetí zásadního rozhodnutí. Zásadní rozhodnutí je takové, které má pro Vás pozitivní dopad za 10 minut, 10 měsíců i 10 let. Pojďme se na to společně podívat.

Propad ve výsledcích - tady často objevujeme chybějící systémy řízení. Pokud chcete růst, musíte se také jednou za čas podívat zpět, jestli jste ve své fázi růstu vybudovali skutečně silné základy, na kterých lze dál stavět. Často se propady ve výsledcích řeší záplatami, metodou pokus omyl. Odpovědí je konzistentnost a opakované činnosti a to takové, které skutečně přinášejí výsledky. Že to zní jednoduše? Vím, že to rozhodně jednoduché není, a proto to také patří do programu zásadních změn, které bude nutné udělat.  Jde o nedostatek zákazníků, nestabilní systém oslovování nových klientů, marketink i  propagace na sociálních sítí.

Nevím jak dál - je téma hlavně o Vás, o Vašich vizích, motivaci, odvaze, stachu ze selhání, o Vašem životě. Víte, že jedinou skutečnou hodnotou Vašeho byznysu jste vy?  

Zanechte mi vzkaz, nebo si rezervujte online schůzku přímo v mém diáři a nezávazně to probereme, a pokud zjistíme, že Vám mohu pomoc najít zásadní příčinu i návrh skutečné změny, obratem se pustíme do tohoto intenzivního programu  koučování. 

Pomoc existuje, nejste na to sami!

Diagnostika skytých příležitostí

Individuální on-line koučovací program

5 on-line setkání (90min každé), v intenzitě, jakou budete potřebovat.

19.990Kč /799 EUR

Objednat  na fakturu

Děkuji za tvůj zájem

Life & Business & Money Coach

bottom of page