top of page

Mé dechberoucí plány na rok 2024
Neznán nikoho, kdy by si nedělal s novým rokem nové plány. Ideálně takové, které povedou k většímu počtu klientů, ke zvýšení obratu, k posílení jména na trhu.

I já jsem na konci roku zasedla a spřádala své plány a vize o svém byznyse, o své cestě kouče, s cílem pomoci mnoha dalším lidem k osobnímu nebo profesnímu rozvoji.


Vím o sobě, že mou velmi silnou vlastností je netrpělivost. Vše bych chtěla mít hned. Nové klienty, nové zkušenosti, nové zážitky, nové spolupráce s firmami. Také vím, že tak, jak rychle bych to chtěla mít, tak rychle neroste žádný byznys.

Tak Vám s velkou pokorou představím, co jsem na letošní rok přichystala a na co se můžete těšitPro jednotlivce:

· Individuální online koučování – koučování se nedá vysvětlit, je to zkušenost, která je tak jedinečná, že je nepřenositelná, ale pokud chcete alespoň trochu teorie, tady je – Koučování má roli hnací síly, které uvolňuje lidský potenciál k vytváření nových a kreativních nápadů, modelů a chování, které vedou k úspěchu. V on-line setkáních se se svými klienti věnuji hlavně byznysovým tématům, ale i osobní rozvoji – klíčová slova „změny, progres, splněné sny, touhy, výsledky, vítězství, hra, radost, svoboda, nezávislost, odstranění strachů, opakujících se negativních událostí, limitujících přesvědčení“. Nevíte, o čem bychom se mohli bavit? Tak to pojďme zjistit. Máte od mě dvě on-line setkání na zkoušku, takže buď na to přijdeme nebo ne.


· Individuální mentoring Přirozeného prodeje – síla prodeje je v jeho jednoduchosti a ve Vaší autenticitě. Je to tak jednoduché, že je to prostě geniální. Mentoring Přirozeného prodeje je o vás! Jakmile proniknete do filozofie přirozeného prodeje, už nikdy se nebudete bát prodávat, mluvit o sobě, o svých službách, produktech, kdekoli a s kýmkoli. Prodej budete milovat. Individuální Mentoring přirozeného prodeje je navíc program v základu o 5 hodinách on-line setkání, po dobu jednoho měsíce, které bude přesně na míru Vašemu záměru a Vaší osobnosti. Co dodat? Jakmile to zažijete, změníte postoj, pak je Vás úspěch nevyhnutelný. Neradi kupujete zajíce v pytli? Rozumím, tedy ode mě máte první hodinu na zkoušku.


· Retreat Koučink – to je moje novinka pro letošní rok. Osobní Koučování spojené s pobytem na Venkovském Útulku v Jizerských horách. Čekají Vás dva dny pobytu a dva dny koučování. Mezi koučováním můžete odpočívat, sportovat, relaxovat, můžete přemýšlet plánovat, můžeme se poznat a přátelsky popovídat. Tento nápad se zrodil z mé vlastní zkušenosti. Vím, že prostředí, ve kterém žijeme nám nedovolí myslet ve velkém, ale když přijedete do míst, kde jste dříve nebyli, a kde je Vám dobře, do místa, kde budete mít čas jen pro sebe, pak je jisté, že vám změna prostředí dovolí vidět své nejhlubší touhy, sny, myšlenky. A o to tady jde. Utéct před stereotypem a nechat si čas jen na svou kreativitu, intuici na své vnitřní hlasy. Já Vás během dvou dnů provedu intenzivním koučování, a tak najdeme odpovědi na vaše nezodpovězené otázky. To že se báječně vyspíte, dobře najíte, je samozřejmostí. Navíc kousek ode mě je lázeňský dům, který poskytuje masáže, takže dárek – jednu masáž máte ode mne. Že to zní báječně? Tak to byl záměr. Jestli jste netrpělivý tak jako já, pak právě Retreat koučink vás vystřelí na novou oběžnou dráhu tak rychle, jak rychle to budete chtít. Končí pobyt, ale my spolu ještě neskončili. Máte v ceně ještě 3 on-line koučovací setkání z domova, to proto, abych Vás na Vaší nové cestě podpořila. Toto je moje velmi silné přesvědčení, můj záměr pro letošní rok, dopřát Vám vše, co mohu, abyste se cítili silní, plní energie, plný nových myšlenek a plánů, abyste měli odvahu a podporu pro svou další cestu. Pro mě je tento program tím nejemotivnější programem pro letošní rok. Nemůžu se dočkat, co to udělá s Vámi.


Pro skupiny:

· Pro firemní skupiny jsem připravila on-line workshop na téma Přirozeného prodeje. Je to program pro skupiny lidí ze stejného týmu, firmy. Zaměření a specifikaci workshopu určujete vy jako objednatel workshopu. Já na základě vašich informací o Vašem byznyse a Vašich lidech připravím konkrétní náplň workshopu. Tady si pojďme nalít čistého vína. Neodejdete s vášní pro prodej, ani s nabytými zkušenostmi, ale definitivně zbouráme limitující přesvědčení a pootevřeme dveře novým myšlenkám. Pokud s Vámi budou rezonovat, pak pokračovat můžeme buď v individuální spolupráci, tj. Mentoring Přirozeného prodeje nebo Voila – Skupinová Prodejní Party.


· Prodejní párty – To je moje další novinka pro letošní rok. Už slovo party znamená, že se budete bavit. Bavit se prodejem, přirozeným prodejem. Užijete si to, navíc Párty je pro lidi z různých firem, oborů byznysu, potkáte také nové lidi, takže to můžeme také nazývat Prodejní Networkingová párty. Tato akce je omezená počtem lidí, je určena pro max 10, protože cíle je simulovat prodej v malé skupině lidí. Čekejte nehodnotící přístup, uvědomění, radost ze hry, zábavu, na vlastní kůži nabyté zkušenosti ze cvičiště. A když mluvím o hře, na konci musí být nějaký odměněný vítěz. Ceny čekejte spíš nevěcné, ale i tak, jde přeci o motivaci. Já se moc těším, jakou prodejní party spolu zažijeme.


Pro všechny:

· Připravuji online kurz – Název? Nechcete se překvapit. Obsah kurzu ale naznačím, půjde o rychlé a velmi efektivní nástroje a metodu, jak si uvědomit a uvědomovat svůj velký vliv na svůj velký úspěch. Ale titulek ještě nemám a titulek přece prodává, ne? Tak já se zase ozvu až budu mít dechberoucí Název pro svůj nový online kurz. Těšte se, i já se těším.


Vaše Mirka


PS: Tvořte a bavte se! Ať jsou Vaše plány a vize pro rok 2024 dechberoucí.

Šťastný nový rok!


21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Žárovka

Comentários


Life & Business & Money Coach

bottom of page