top of page

Květiny a odvaha: Jak jsem se stala Květinovou královnou ve 45 letech

"Ahoj všichni,

Ráda bych s vámi sdílela svůj příběh, o tom, jak jsem v 45 letech udělala zásadní životní změnu a stala se květinovou královnou. Ano, správně, květinovou královnou!

Před několika lety jsem byla na svém nudném pracovním místě, stále se topila v hromadě papírů a měla stresové dny jako všichni ostatní. Ale jednoho dne jsem si uvědomila, že je na čase něco změnit. Proč? Protože jsem začala trávit více času sněním o nádherných květinách než prací na mém stávajícím zaměstnání. Vždy cestou z práce jsem se zastavovala u rýzných květinářství a nahlížela na tu krásu a radost. Dělala jsem to , vždy kdž jsem z práce odcházela vyčerpaná a nenaplněná. Ve svých posledních dnech mé staré práce se mi z toho stal rituál. Hledala jsem nové a nové květinářství a načerpávala ztracenou energii.

Otevření svého vlastního květinářství bylo nápadem, který se mi zjevil jednoho deštivého pondělí, kdy jsem opravdu už nechtěla zpátky do staré práce. Ale co jsem o květinách věděla? Upřímně řečeno, ne moc. Moje znalosti o květinách byly omezeny na to, že růže jsou červené a fialky jsou modré. Ale mám ráda výzvy, takže jsem se rozhodla svůj nápad uchopit a nepustit. A tak jsem do toho skočila naplno.

Pamatuji si, jak jsem si poprvé koupila knihu o květinových farmách a byla jsem překvapená, kolik druhů květin tam vlastně existuje. Zpočátku jsem se trápila s tím, jak určit, které květiny jsou vhodné pro kterou příležitost, ale s každým neúspěchem jsem se učila víc a víc.

První měsíce byly náročné. Květiny umíraly rychleji, než jsem stačila prodávat. Moje první svatební objednávky byly více katastrofami než květinovými slavnostmi. Ale nedala jsem se. Místo toho jsem si připomněla, že každý neúspěch je krokem směrem k úspěchu.

A postupem času se něco začalo měnit. Moje květiny byly čerstvé, krásné a voňavé. Lidé začali chodit do mého květinářství a byli nadšení z toho, co nabízím. A pak přišla ta neuvěřitelná chvíle, kdy mě oslovil jeden z nejvýznamnějších hotelů v okolí s nabídkou, abych jim dodal květiny pro jejich exkluzivní akce.

Měla jsem tolik obav a pochybností, když jsem začínala, ale nikdy bych si nemyslela, že jednoho dne budu dodávat květiny do tak prestižního zařízení. Dnes mohu říct, že jsem květinovou královnou, která dala výpověď z práce, aby mohla dělat to, co ji vášnivě baví.

Takže pokud máte sen nebo nápad, který vám neustále leží v hlavě, nebojte se za ním jít. I když nevíte všechno hned na začátku, odvaha a víra může překonat překážky na cestě k úspěchu. Ať už je vám méně nebo více než mne, nikdy není pozdě na to začít dělat to, co vás skutečně naplňuje. Držím všem palce! Alena"

Takže co je váš sen? Jaké květiny chcete do svého života a života ostatních přinést? Dejte vědět v komentářích!

9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Life & Business & Money Coach

bottom of page