top of page
Black Modern Business Magazine LinkedIn Post (16).png

Vítej ve Valentýnském speciálu

Všichni máme super telefony, chytré, elegantní, ganiálně praktické. Všicni je používáme, ale jejich využití 

Restart v hlavě je téma mého nového workshopu

Vím, jak vám pomoci udělat ten první a zásadní krok.  Nejprve to musíte pochopit. Pochopit, že to tak mám, že se něčeho bojím, že něco odkládám, že nechci riskovat odmítnutí, selhání, důstojnost. Druhý krok je pochopit, proč to tak je. A třetí krok je naučit se zachytit a zastavit svou mysl pokaždé, když mi bude nabízet vidět sůvj svět jako omezení a přesně v tuto chvíli to nahradit myšlenkami nové  příležitosti.

Tento nový  workshop je zdarma, resp. za vaši zpětnou vazbu, dvě a půl hodiny, kdy projdeme přesně tyto tři korky. Pochopit sebe, pochopit proč a mít ve své hlavě přepínač na nové příležitosti.

Tři kroky

Tyto úplně jednoduché kroky přenastaví tvé myšlení

Chápu se

Nalít si čistého vína a podívat se na sebe, na své vzorce myšlení, které mohou vést ke ztrátě příležitosti. Známe to, "měla jsem to udělat, kdybych to řekla jinak, škoda, že jsem to neudělala, kde bych bývala byla kdyby.... Pojďme pojmenovat vaše vzorce myšlení, které Vám neslouží.

Chápu proč

Máme je pojmenované, a teď zkusíme odhalit, proč to tak je. Proč nás vlastní myšlení brzdí, omezuje. A hlavně pojďem pojmenovat a pochopit rozdíl "s nimi žít" a "žít bez nich". Pojdmě si přiblížit příležitosti, které se Vám mohou otevřít, když své staré vzorce opustíte. Pokud Vám bude staré myšlení  po tomto workshopu chybět, můžete se k němu zase vrátit.  

Mám volbu

Mít svobodnou volbu, odhodit to, co Vám neslouží a zkusit objevit nové možnosti. Je to příležitost. Můžete ji využít, každý den zkoušet krok po kroku objevovat nepoznané. Ale také nemusíte. Je to vaše volba. Ale velký krok dopředu bude, když se budete vědomě rozhodovat. Kdy za vás nebude rozhodovat staré myšlení. 

Valentýnský speciál

LIVE na Venskovském Útulku

Sobota  17.2.2027 od 12 - 15 hod

Děkuji za tvůj zájem

Life & Business & Money Coach

bottom of page