top of page

pá 19. 1.

|

Lázně Libverda

#1 Prodejní Párty roku 2024

Zvu Vás na speciální a první Prodejní párty roku 2024! Zažijete přirozený prodej ve skupině nových lidí formou hry. Čekají vás přirozené prodejní rozhovory a mentoring otevřené a přirozené komunikace. Jestli budete na této party úspěšný prodejce například kostky ledu, pak po návratu budete profík

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
#1 Prodejní Párty roku 2024
#1 Prodejní Párty roku 2024

Čas a místo

19. 1. 2024 15:00 – 18:00

Lázně Libverda, Lázně Libverda 106, 463 62 Lázně Libverda, Česko

O události

Zvu Vás na zábavný workshop Přirozeného prodeje.   V naší první lednové Prodejní Party si užijete  spoustu zábavy, poznáte nové lidi, kterým budete moci prodat svůj produkt nebo službu. Přivezte si sebou cokoli, co budete chtít zkusit prodat nebo si připravte službu, kterou budete chtít poskytnout. Fantazii se meze nekladou a můžete přinést jakoukoli myšlenku, která vás pobaví i uvolní.  Na společné party se nejprve seznámíte s ostatními a pak si vyberete parťáka, kterému budete chtít svůj produkt nebo službu nabídnout. Ostatní Vám poskytnou zpětnou vazbu, ale té se bát nemusíte. Všichni se učíme být v prodeji více přirozenější a hravější. Já Vás provedu myšlenkami přirozeného prodeje, a vy poznáte skutečnou radost z prodeje.

Kromě zábavy to může být i příjemné setkání u dobré kávy, čaje, trochu networkingu a hlavně si odvezete nové dovednosti, které vás posunout k mistrovství přirozeného prodeje.

Budeme také společně a tajně  losovat svého mistra - favorita. Největší favorit, nejoblíbenější účastník, nebo charismatický prodejce, bude výhercem  a jako výhru  obdrží milý dárek.

Počet míst je omezený - k dispozici je jen 6 míst,  tak neváhejte a rezervujte si svou vstupenku. Parkování a občerstvení zajištěno. Dress code - volný čas. Pozor na obuv, v lednu je na zahradě ještě spousta vody a bahna. Tak ať se na mne pak nezlobíte za zničené boty.

Vstupenky

  • #1 Prodejní Párty

    1 590,00 Kč
    +39,75 Kč servisní poplatek
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

Life & Business & Money Coach

bottom of page