top of page
Blue Gold 2024 New Year Facebook Post (1).jpg

Vítej v Byznys  Labu

Dovolte, abych vás srdečně pozvala do  "Byznys Labu".

Jde o interaktivní online prostor pro profesionály z různých obchodních rolí, včetně realitních makléřů, finančních poradců a majitelů firem,  tým-lídrů, kteří poskytují svým klientům služby.

Každý týden se můžeme setkáváme v rámci jednoho a půlhodinového zoomu, abychom společně diskutovali klíčová témata, která jsou pro nás relevantní v našem obchodním prostředí. Bez formálních závazků ke spolupráci vám tento projekt nabízí jedinečnou možnost sdílet své problémy, výzvy a řešení s ostatními účastníky a načerpat nový pohled na svou věc.

Byznys Lab: Podpora pro váš růst 

Byznys Lab je inovativní online prostor, kde se profesionálové z různých obchodních rolí setkávají, sdílejí své zkušenosti a hledají řešení pro opakující se výzvy a rezistence ve svém podnikání. Tato platforma vám umožní vstoupit do komunity kolegů, kteří sdílí zájem o osobní růst a rozvoj podnikání. Připojením se k Byznys Labu získáte možnost nejen sdílet své vlastní zkušenosti, ale také naslouchat a získávat cenné poznatky od ostatních členů. Tímto způsobem rozšíříte své obzory, získáte nové perspektivy a podporu, která vám pomůže překonat výzvy a dosáhnout dalšího růstu ve vašem podnikání.

 

Projekt je určen profesionálům z oblasti realitního byznysu, finančního poradenství a majitelům firem, zakladatelům start-upů, tým lídrům, všem, kteří chtějí dosáhnout růstu a rozvoje ve svém obchodním prostředí.

Neváhejte se připojit:

 1. Benefity

  • Podpora a inspirace při řešení obchodních výzev

  • Rozvoj dovedností a získání nových perspektiv

  • Možnost navázání nových obchodních kontaktů

  • Flexibilita účasti a volba vašeho téma

  • Důvěrné a nehodnotící prostředí

  • Odborné vedení a podpora byzyns kouče

  • Omezený počet účastníků pro efektivní a interaktivní setkání

 2. Jako byznys kouč a facilitátor setkání se aktivně zapojuji, díky koučovacím metodám vám mohu pomoci objevit slepá místa ve vašem podnikání a pomohu vám dosáhnout osobního i profesního růstu. Moje role spočívá v poskytování podpory a směrování účastníků k nalezení efektivních řešení pro vaše obchodní výzvy.

 3. Byznys Lab poskytuje důvěrné a nehodnotící prostředí, kde účastníci mohou svobodně sdílet své výzvy a problémy s ostatními bez obav, bez hodnocení a  bez obchodního rizika.

 4. Omezený počet účastníků zajišťuje, že každý účastník má dostatek času a prostoru k prezentaci svých problémů, výzev a řešení. To umožňuje živou a dynamickou diskuzi a zvyšuje interakci a efektivitu setkání. 

 5. Vyberte si téma, které vás zajímá, ať už pohledu vaší výzvy, nekomfortní situace, rezistence, nejistoty, ale můžete se také účastnit jako někdo, kdo již těmto výzvám čelil, úspěšně je zvládnul a  rád by s ostatními sdílet své zkušenosti. Načerpat můžete i jen zkušenost ostatních, aniž byste se přímo zapojili do diskuze, můžete mít tedy i roli pozorovatele.

 6. Srdečně vás zvu do tohoto pravidelného setkávání, je na vás, kdy se budete účastnit, ale pokud se pro svou účast rozhodnete, prosím o seriózní přístup, setkání je zdarma a počet lidí je omezený, tak prosím zamluvte si své místo v případě vašeho opravdového zájmu.

Bílé písky

4.3.

MOJE MENTÁLNÍ ZDRAVÍ

Bílá tráva

11.3.

NEMÍT ČAS NEZNAMENÁ   ÚSPĚCH

Měkký povrch

18.3.

 MŮJ OSOBNÍ BRAND

Pruhy

25.3.

AMBCIOZNÍ FINANČNÍ CÍLE

Bílé Pom Poms

8.4.

NÁMITKY V OBCHODNÍ KONVERZACI

Bílé abstraktní kresby

15.4.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A MARKETING

BYZNYS LAB

On-line setkání - Podpora a růst profesionálů

Každý týden Pondělí od 11 do 12:30

*prosím o závazné rozhodnutí, pokud se chcete účastnit, kapacita je omezená, tak je nutné s termínem počítat, popř. zrušit týden před plánovaným setkáním
Vyberte si téma, kterého se chcete účastit

Děkuji za tvůj zájem

Prohlášení
o důvěrnosti setkání

V rámci našeho Byznys Labu  věříme v důvěrnost a respekt k osobním informacím a zkušenostem každého účastníka. Proto vás prosím, abyste se zavázali k zachování důvěrnosti ohledně všech témat a informací, které budou diskutovány během našich setkání. Každý, kdo se rozhodne účastnit se našeho projektu, prohlašuje, že všechna diskutovaná témata a informace zůstanou v rámci "Byznys Labu" a nebudou sdílena s žádnou třetí stranou. Tento závazek je klíčovým prvkem naší komunity a pomáhá vytvořit bezpečné a důvěrné prostředí pro sdílení zkušeností a podporu mezi profesionály z různých oborů. Děkujeme vám za respektování této důležité zásady.​
 

Life & Business & Money Coach

bottom of page