top of page
Návrh bez názvu (3).jpg

Rozhodování na autopilota

Připojte se k nám na našem workshopu "Rozhodování na Autopilota" a objevte momenty, kdy se rozhodujete o důežitýc! Během 90 minutového workshopu vás provedu sebeuvědoměním, nastavením cílů a překonáváním překážek s pozitivním přístupem. Budeme mluvit o růstovém mindsetu, jak přijímat neúspěch jako příležitost k učení se a dalším krokům kupředu. Nechte se inspirovat a získejte klíčové nástroje pro dosažení maximálního úspěchu ve vašem podnikání!

Rozhodování na Autopilota je téma mého nového workshopu

Co vás čeká:

1️⃣ Sebeuvědomění a sebevědomí:

Zjistěte, jak může správné sebeuvědomění a sebevědomí ovlivnit váš úspěch v byznysu. Vnímání sebe sama, jako nejsilnější devizu vašeho byznysu je první krok k vítěznému mindsetu

2️⃣ Růstový mindset vs. fixní mindset:

Pochopíte rozdíl mezi růstovým a fixním mindsetem a jaký vliv má na vaše podnikání. Pomohu vám porozumět těmto různým mindsetům a naučím vás, jak si vytvořit mindset zaměřený na růst a přijímat výzvy s otevřenou myslí.

3️⃣ Nastavení cílů a jejich dosažení:

Jak si stanovit cíle, které vás posunou vpřed? Společně probudíme myšlení pro ty nejodvážnější vize a projdeme si způsob jak nadesignovat vaši vyhratelnou hru

4️⃣ Odpovídání na výzvy a překážky:

Pojmenujeme, jak se vyrovnávat s výzvami a překážkami na cestě k úspěchu. Ukážeme si, jak obratně reagovat na výzvy a využívat je jako příležitosti pro další růst.

👉 Bonus - Jak přijímat neúspěchy na vaší cestě?

Společně prozkoumáme, co je neúspěch. Je to skutečně neúspěch nebo spíše příležitost přijmout něco nového, co jste původně neměli v plánu?

 

Přihlašte se nyní a probuďte  svého velkého vítěze!

Mindset vítěze

On-line workshop 

Pátek 10.5.2024 od 15 hod

90 min workshop

plus 30 min diskuze 

Vaše investice 990 Kč

Life & Business & Money Coach

bottom of page